Złoto czy srebro? Wybieramy idealny łańcuszek do swojego stylu.

Zarówno złota, jak i srebrna biżuteria cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród szerokiego grona miłośników tego typu dodatków. Niektóre osoby wręcz nie potrafią podjąć decyzji, który z modeli będzie dla nich lepszy. W tym artykule przyjrzymy się łańcuszkom wykonanym ze złota i srebra, i podpowiemy – jak dopasować idealny model do swojego stylu. Zachęcamy do lektury.

Złoto czy srebro? Poznaj swój typ urody

Naszyjniki dostępne są w wielu atrakcyjnych modelach, czego najlepszym dowodem jest oferta prezentowana tu: https://www.briju.pl/bizuteria/naszyjniki. Szeroki wybór dodatków to duże możliwości zakupowe, a jednocześnie trudność z podjęciem ostatecznej decyzji. Bowiem zarówno złote, jak i srebrne ozdoby prezentują się niezwykle efektownie, co nie ułatwia zadania, szczególnie gdy dana osoba nie ma jasno sprecyzowanych preferencji. Żeby jednak móc wybrać idealną biżuterię dla siebie, w pierwszej kolejności należy przeprowadzić analizę kolorystyczną, która będzie uwzględniać także typ urody. Bowiem w zależności od odcienia skóry, dla jednej osoby lepszym wyborem będzie złoto, a dla innej srebro. Ten pierwszy kruszec świetnie sprawdzi się w przypadku użytkowników o ciemniejszej karnacji, podczas gdy drugi doskonale kontrastować będzie z jaśniejszą skórą.

Wybór łańcuszka a styl

Wybierając odpowiednią biżuterię dla siebie, należy również zwracać uwagę na to, czy odpowiada ona stylowi ubrań, jakie na co dzień nosimy. Osoby gustujące w prostych kreacjach, powinny wybierać minimalistyczne, subtelne łańcuszki, które można znaleźć np. tu: https://www.briju.pl/bizuteria/lancuszki. Z kolei miłośnicy nowoczesnych, nieszablonowych kreacji mogą pokusić się o nieco bardziej wyszukane rozwiązania. Warto wspomnieć również o tym, że na ostateczny wygląd naszyjnika wpływ mają zdobiące go wisiorki i zawieszki. Duży ich wybór jest dostępy tu: https://www.briju.pl/bizuteria/wisiorki-i-zawieszki. W zależności od preferowanego stylu, można pokusić się o proste modele lub bogato zdobione formy. Najważniejsze, aby ich dobór pozwolił stworzyć spójną i harmonijną ozdobę.